středa 25. května 2011

lodžie a byt v květnu

Tak už to pomalu začíná kvést. Každý rok si plánuju, jak budu ladit barvičky a každý rok neodolám něčemu, co se mi do barevného konceptu nehodí, ale co nutně potřebuju. Letos jsem se aspoň pokusila barvičky ztlumit bílou.

Obyvák

Tady ještě ladíme s fasádou ;)

Podrost bude modrý

Celkový pohled - kontrast bude tlumený bílou

Lodžie

Karafiátek a jahůdka z loňska, netýkavka letošní

Na stolečku jen na focení, nenechavé prstíky by je zlikvidovaly

Nejvzácnější kvítek z čertovy zahrádky

Co je zavěšeno, to je v bezpečí

Jeden neplánovaný nákup


V kuchyni na okně se dá všecko sníst.

Bylinky

Převislý rozmarýn roste do nebe ;)

Citrón si po sklizni odpočinul, krásně raší a chystá se kvéstStévie taky vypadá k světu - jednou si snad nasuším tolik, abych měla čím sladit celou zimu.

Borůvky - je to moje letošní novinka,  tak uvidím, kolik zobání z nich bude. Původně jsem je chtěla na zahrádku k babi, ale uvolnily se mi dva velké samozavlažovací květináče, tak si je letos nechám na okně a později se uvidí, co s nimi.
Borůvka

Brusinka4 komentáře:

 1. Nadhera videt vsechno takhle krasne rozkvetle. Tohle obdobi, kdy se vse probouzi a je v plnem kvetu mam moc rada. Bylinky na okne jsou uzasne a maly "rarasek" se v te zeleni krasne vyjima :)))

  OdpovědětVymazat
 2. analojko, pravidelně nahlížím, jen komentovat nezvládám, tak jeden za všehcny, u tebe je prostě moc fajn, je na co se koukat, fotečky kytí sou úžasné, děkuji za možnost nahlížení....

  a čertovo kvítko, ať ti dělá samou radost...

  měj moc hezké dny, zase příště nakouknu....

  pherenis

  OdpovědětVymazat
 3. Jolanko, to máš nádherné!Vůbec bych neřekla,žes v paneláku vytvořila takovou květenu překrásnou!!Borůvky vypadají moc krásně, asi budu muset nějaký keřík holkám na zahrádku pořídit. Děkuji za krásnou inspiraci.
  Přeji nádherné dny i s malým kvítečkem Honzíčkem, ten je mmch nejkrásněji rozvitý :))) Ajka

  OdpovědětVymazat